Silová průprava

Chcete být v dobré kondici a pravidelně posilovat? Lecjaké posilovny jsou dnes na každém rohu. Naší výhodou je přátelská neanonymní atmosféra při cvičení v pevně daných časech a přítomnost trenéra (dobrovolníka), který udílí osobní konzultace v průběhu vedených hodin.

Silová průprava

Cvičíme pravidelně v úterky a pátky od 19:00 do 20:00, přičemž většinou je přítomen i náš trenér-dobrovolník. Informace o (ne)vedeném tréninku jsou v našem Google kalendáři.

Benchovací lavice

Využíváme vzpírárnu v Čapkově sokolovně – místnost zařízenou pro tréninky vzpěračů. Zařízení i prostředí sice pamatuje mnohé sportovní výkony, je však postupně vylepšováno. Jelikož jsme si této vlastnosti vědomi, nabízíme příznivou cenu.

Přestože nemáme stovky různých cvičebních strojů, zjistíte, že pod odborným vedením našeho trenéra je i to, co máme, více než dostatečné pro procvičení všech svalových partií.

Skupina posilující břišní svalstvo

Každý je při první návštěvě dotázán, co si od cvičení slibuje a podle toho jsou mu našim trenérem doporučena vhodná cvičení. Nikoho nenutíme „zvedat železo“ – mnohdy k vytouženému cíli stačí cvičení s vlastní tělesnou hmotností.

Tréninky jsou navíc spárovány se cvičením mužů, kde se věnujeme kolektivnímu sportu či jiným aerobním aktivitám, ale účast není podmínkou.

Pokud si nejste jistí, jestli vám takový trénink bude vyhovovat, přijďte nezávazně vyzkoušet. Vezměte si běžné vybavení do posilovny (sportovní oblečení a čistou uzavřenou obuv). Navštivte nás a na vrátnici se nechte nasměrovat na oddíl "Ocelového sokola".

Hledáme kohokoliv s chutí pracovat na sobě, kdo je kamarádský a má smysl pro čest i fair play. Vy se potkáte s partou studentů a několika staršími cvičenci – vždy ale s cílem se zdokonalit.

Proč?

• Odborně vedené.
  • Individuálně škálované - vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé; muže i ženy.
  • Začnete už konečně pravidelně cvičit.
  • Dostupné cvičení s rozumnou cenovkou.