Cvičení pro děti a rodiče

Cvičení probíhá každé pondělí od 17.00 do 18.00 hod. Zabýváme se rozvíjením pohybové průpravy nad rámec základní tělesné výchovy.

Cvičení rodičů s dětmi

Věková kategorie je od 2 do 6 let. Souběžně s tímto cvičením probíhá cvičení mladšího a staršího žactva pod vedením zkušených cvičitelů. Je proto možno v rámci jedné hodiny cvičit s dětmi od 2 do 14 let. Vezměte s sebou tedy i starší sourozence a zacvičte si společně!

Rodiče s dětmi

V hodině se zabýváme rozvíjením pohybové průpravy nad rámec tělesné výchovy základní školy. Hodinu zahájíme hrou a rozcvičením, následně přejdeme ke cvičení s náčiním, jakým je například koza, kruhy, trampolína, švédská bedna či žebřiny.

Rodiče s dětmi

V závěru hodiny je naplánovaná hra a závěrečná relaxace. Některé hodiny zpestříme závodivými hrami či takzvanou opičí dráhou, kdy se nachystá více nářadí a cvičí se v kruhovém tréninku na všech nářadích postupně.

Rodiče s dětmi

V hodině je možné také hrát s většími dětmi míčové hry jako vybíjená či košíková. Hodinu se snažíme přizpůsobit dětem, aby byli spokojené, hodinu si užili a při odchodu se již těšili na další cvičení a setkání s kamarády.

Rodiče s dětmi