Hledáme cvičitele a trenéry

T. J. Sokol Moravská Ostrava 1 hledá do svých řad sportovní nadšence, kteří by se rádi stali cvičiteli v oddílech všestrannosti, ve kterých cvičí věkové kategorie od předškolních dětí po seniory, nebo si založili vlastní oddíl se sportovní či kulturní náplní.

Nabízíme získání osvědčení pro práci cvičitele, cvičební prostory, zakoupení potřebného vybavení pro činnost oddílu, další vzdělávání v Ústřední škole ČOS.

Přijďte se podívat do jednotlivých cvičení a informovat se na možnosti stát se jedním z nás v kolektivu současných cvičitelů.

Cvicitel ve sve hodine

Rádi bychom do cvičení zavedli nové trendy ve cvičení nebo jiné sportovní činnosti, která by přilákala do řad cvičenců další zájemce o pravidelné sportování v kolektivu rekreačních sportovců. Také nabízíme k pronájmu volné cvičební hodiny v pracovních dnech i o víkendu.

Nabízíme Vám tímto především bezstarostné zahájení cvičení, žádnou nebo minimální administrativu. Zajištění přidružených náležitostí od lékárniček, evidenci členů po šatny i sociální zázemí. Být součástí organizace Sokol je výhodné! Neváhejte nás kontaktovat!