Pronájem baletního sálu

Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 nabízí veřejnosti k pronájmu svůj prostor taneční školy / baletního sálu / malé tělocvičny v Čapkově sokolovně v centru Ostravy.

Nejprve několik fotografií:

baletni sal k pronajmu

Jde o prostor o výměře 43,5 m2 vybavený kvalitní podlahou a zrcadly. V minulosti rekonstruovaný a využívaný taneční školou. K základní ploše náleží také technický výklenek o ploše 9 m2, celkem tedy 52,5 m2.

tanecni sal k pronajmu

Místnost se nachází v 3. patře Čapkovy sokolovny (na Čapkárně) bez výtahu v centru Ostravy nedaleko bazénu Sazera. Přímo u vchodu lze zaparkovat (podle denní doby), MHD je vzdálená 200 m.

šatna baletního sálu

Pro další informace, prohlídku či jiné údaje prosím kontaktuje jednatelku sestru Kaniovou na emailu silvie.kaniova@sokol-ostrava.cz nebo telefonním čísle 739046725.

plánek

Speciální informace: Tyto prostory by bylo možné bezplatně využívat, pokud by se vaše aktivity odehrávaly plně pod sokolskou organizací tedy při splnění náležitosti oddílů všestranosti či výkonnostního sportu a v případě, že by vaši cvičenci byli členové Sokola. Pro více informaci o této možností kontaktujte prosím rovněž výše uvedené kontakty a domluvte se s námi na osobním pohovoru.