Ubytování v Ostravě

Nabízíme ubytování pro nenáročné zájemce za dostupné ceny. Krátkodově je možné se ubytovat v Čapkově sokolovně, dlouhodobé ubytování studentům pak nabízíme v Sokolském domě. Větší skupiny řešíme individuálně. Ceník naleznete níže na této stránce.

O prázdninových měsících během festivalů nabízíme krátkodobé ubytování ve všech našich kapacitách.

Sokolský dům

Ubytování nabízíme především studentům v měsích září až červen v Sokolském domě na ulici Čs. legií č. 16 v Ostravě centru. (vedle divadla NDM J. Myrona).

Plně rezervováno do 30.6.2020, případně podle aktuální situace

Jde celkem o 5 pokojů od samostatných po 4 lůžkové se sdíleným sociálním zázemím na patře.

• Pokoj č. 0 - 1lůžkový pokoj 1.patro
  • Pokoj č. 1 - 4lůžkový
  • Pokoj č. 3 - 4lůžkový
  • Pokoj č. 4 - 2lůžkový
  • Pokoj č. 5 - 1lůžkový

Čapkova sokolovna

Krátkodobý nocleh je zajištěn v Čapkově sokolovně. Dlouhodobé ubytování zde poskytujeme taktéž studentům, pakliže to kapacita umožňuje.

<popis jednotlivých pokojů bude doplněn, stav je předrekonstrukční>

Festivaly

Je nabízeno v měsících červenec a srpen ve všech prostorách až do naplnění kapacity. Informace a objednávky vyřizuje kancelář telocvičné jednoty.

• Beats for Love 2.7. - 5.7.2020
  • Colours of Ostrava 15.7. - 18.7.2020 (předběžně vyprodáno)
  • Létofest 2020 7.8. - 8.8.2020

Check-in mezi 12. a 14. hodinou. Pokud není domluveno jinak.

Vyšší cenu zdůvodňujeme mimo jiné nutností zajišťováním služeb v měsících, kdy není provozována běžná činnost. Děkujeme za pochopení.

Ubytování většího počtu lidí

Naše prostory mohou rovněž posloužit ke krátkodobému hromadnému ubytování. Pro větší skupiny lidí kontaktujte naši kancelář, sdělíme vám podrobnosti přímo na míru.

Ceník

Platný od 1.1. 2020

Lokalita Kategorie Cena za noc Festivaly* za noc
Čapkova sokolovna lůžko 220 Kč 400 Kč