Pronájem baletního sálu

Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 nabízí veřejnosti k trvalému pronájmu svůj nyní nevyužitý prostor taneční školy / baletního sálu / malé tělocvičny v Čapkově sokolovně v centru Ostravy.

Opět aktuální! Od 2.11.2016

Nejprve několik fotografií:

baletni sal k pronajmu

Jde o prostor o výměře 43,5 m2 vybavený kvalitní podlahou a zrcadly. V minulosti rekonstruovaný a využívaný taneční školou. K základní ploše náleží také technický výklenek o ploše 9 m2, celkem tedy 52,5 m2.

tanecni sal k pronajmu

Místnost se nachází v 3. patře Čapkovy sokolovny (na Čapkárně) bez výtahu v centru Ostravy nedaleko bazénu Sazera. Přímo u vchodu lze zaparkovat, MHD je vzdálená 200 m.

Pronájem je stanoven na 4600 Kč / měsíčně + služby. K tomuto prostoru doporučujeme využít také přilehlou šatnu o výměře 11,5 m2, rovněž zrekonstruovanou. Cena je +600 Kč / měsíc k ceně pronájmu. Fotografie a celkové schéma níže.

Orientačně také přikládáme rozbor položky služeb, které zahrnují paušálně energie (660 Kč) a procentuální podíl na spotřebě tepla, který kolísá podle měsíce v roce (300~1700 Kč).

Uvedené ceny pronájmu již v sobě zahrnují slevu.

šatna baletního sálu

Pro další informace, prohlídku či jiné údaje prosím kontaktuje hospodářku sestru Kaniovou na emailu silvie.kaniova@sokol-ostrava.cz nebo telefonním čísle 739046725.

plánek

Speciální informace: Tyto prostory by bylo možné bezplatně využívat, pokud by se vaše aktivity odehrávaly plně pod Sokolskou organizací tedy při splnění náležitosti oddílů všestranosti či výkonnostního sportu a v případě, že by vaši cvičenci byli členové Sokola.

Sokol je organizací sportu pro všechny, která již přes 153 let vytváří sportovní a kulturní aktivity pro veřejnost. Se svými 161 000 členy patří mezi největší spolky v České republice. Využijte pro své sportovní aktivity know-how a značku zavedené organizace!

Pro více možností kontaktujte prosím rovněž výše uvedené kontakty a domluvte se s námi na osobním pohovoru.