DanceStyle tábor

Příměstský sportovně-taneční tábor Sokol DanceStyle pro děti a mládež od 5 do 15 let. Místo konání je Čapkova sokolovna (Sokolská třída 48, Ostrava) v termínech:

• I. turnus  27.7. -  31.7.2020
  • II. turnus   3.8. - 7.8.2020 zrušeno z organizačních důvodů

Ilustrační obrázekMaximální počet účastníků je 16 v daného turnusu. Otevřeno bude od pondělí do pátku od 8:30 do 16:00

Program: Denně nejrůznější pohybové aktivity a sporty, hry, výlety či návštěvy zajímavých míst. Naplánovaný je také celodenní výlet. Možná je návštěva koupaliště - podle aktuálního počasí. O zábavu dětí se budou starat zkušené vedoucí a trenérky.

Cena za turnus: 1800 Kč  pro nečleny sokola, 1700 Kč  pro členy sokola

V ceně je zahrnuto: pitný režim, svačiny, oběd, jízdné, sportovní a další aktivity, sportovní potřeby, pedagogický dozor a vedoucí, zajištění prostor, vstupné, pojištění účastníků.

Máte zájem? Stáhněte si a vyplňte přihlášku, kterou prosíme zašlete do 30. 6. 2020 na email tjsokolmo1@seznam.cz nebo doručte osobně na vrátnici Čapkovy sokolovny (je možné ji vyzvednout a vyplnit na tomtéž místě).

Příměstský sportovně taneční tábor je nutné zaplatit elektronicky na účet 234295198/0300 do 3. 7. 2020. Jako variabilní symbol uveďte prosím rodné číslo dítěte a do poznámky celé jméno účastníka (dítěte) a číslo turnusu.

Těšíme se na vás. Přidejte se k účastníkům také na Facebooku.