Taneční večer v sokolovně

Akce se již uskutečnila. Další proběhne pravděpodobně v listopadu 2022. Sledujte nás pro více podrobností.

Již neplatné

Srdečně vás zveme na náš tanečně-společenský večer v Čapkově sokolovně v sobotu 5.3.2022 od 18 hodin. Tato akce je náhradou za zrušený papučový bál 2021.

Papučový bál 2022 Ostrava

Termín: XX.XX.2022
Vstupné: X Kč
Zakoupíte na: link

Počet míst je omezen na 100 osob se zakoupenou vstupenkou přes rezervační portál. Prodej vstupenek probíhá do vyprodání. Zakoupení vstupenky u dveří nebude možné. Výtěžek bude předán sokolské jednotě jako příspěvěk za poskytnutí prostorů.

Akce je pořádána pro členy a příznivce sokolské myšlenky. Dress code je smart casual, prosíme bez obuvi zanechávající šmouhy na parketách.

Bude připravena reprodukovaná hudba s tanečním playlistem (standard i latina), parket přes celou tělocvičnu a místa k sezení (bez rezervací). Samostatná šatna nebude organizována.

Občerstvení si zajistí návštěvníci sami, kohoutkovou vodu poskytujeme. Připravuje se točený Birell na místě za příspěvek dle uvážení (hotově / převodem).

Při vstupu může být kromě QR kódu vstupenky kontrolován také jiný doklad, podle aktuálních pravidel pro konání spolkových akcí. Pokud se necítíte zdraví či jste byli v kontaktu s covid pozitivní osobou, prosíme zůstaňte doma. Lístek není vázaný na osobu, můžete jej předat dále.

Nákup vstupenky u dveří bude možný (hotově / převodem), preferujte však prosím online objednávku.

Otevření sálu v 18:00, zahájení hudební produkce v 18:45. Akce končí v 1 hodinu ranní. Konání bude potvrzeno nebo zrušeno nejpozději 24 hodin před začátkem a v tom případě bude vstupné vráceno. V opačných případech budeme považovat akci za uskutečněnou. Sledujte diskusi na facebookové události.

Fotografie z plesových let. Tato akce je odlehčenou náhradou v době nejistých podmínek v post-pandemickém období. Těšíme se na vás.

Obrázek loňského roku

Organizátorem akce Oddíl všestrannosti. Kontakt ivo.kostecky@sokol-ostrava.cz.

• Úvod a aktuality