Domácí papučový bál 2018

Srdečně vás zveme na náš Domácí papučový bál v pátek 2. 3. 2018 od 19:00 do naší sokolovny. Zejména dámy ocení, že tomto ples mohou strávit v pohodlné obuvi!

plesový banner

Plesový servis:

Je pro vás připravena osvědčená hudba, úvodní famfára v podání trubače, disco-dance předtančení, předvedení sletových skladeb. Nezbytná je velká a malá tombola, občerstvení i bar. Proti minulým ročníkům jsme upravili dohodu s kapelou a budou tak rozšířena možnost klasického tancování, o nich nepřijdou ani netanečníci - bude prolínání s diskotékou.

Dress code společenský-večerní. Vhodné je alespoň zahájení v papučích. V průběhu večera dojde na vyhodnocení nejlepších přezůvek s odměnou pro vítěze. Sál otevíráme v 19 hodin, začátek programu ve +/-20:30 (kdo přijde na čas nebude stát frontu u šatny).

Na místě bar s výčepem, teplé jídlo, chlebíčky, jednohubky. Hudba ke klasickým tancům i diskotékové hity v podání kapely Lord.

Obrázek loňského roku

Cena s léty stále neměnná! Vstupné 170 Kč (prodej zahájen 24.1.2017). Vstupenka bude slosována v tombole o ceny. Do sálu prosíme nenoste vlastní alkohol, nabízíme občerstvení za velmi přijatelné ceny.

ples 2018

Lístky si můžete vyzvednou po telefonické objednávce na číslo 732456166 na vrátnici sokolovny a to každý všední den v odpoledních až večerních hodinách. Vstupenku je možné si také zakoupit na místě, ale bez garance místa k sezení, stoly vám totiž nachystáme dle rezervací i když pár náhradních bude k dispozici také.

Plesový plakát

Ples je součástí oslav 100 let Republiky a součástí sletového roku. Pokud vás plesování baví, doporučujeme i přehled sokolských akcí plesové sezóny.

plesová loga