Domácí papučový bál 2020

Srdečně vás zveme na náš Domácí papučový bál v pátek 6. 3. 2020 od 19:00 do Čapkovy sokolovny. Zejména dámy ocení, že tomto ples mohou strávit v pohodlné obuvi!

Papučový bál 2020 Ostrava

Plesový servis:

• fotogalerie 2020 (bude zveřejněna po akci)

Je pro vás připravena osvědčená hudba, disco-dance předtančení. Nezbytná je velká a malá tombola, občerstvení i bar.

Dress code společenský-večerní. Vhodné je alespoň zahájení v papučích. V průběhu večera dojde na vyhodnocení nejlepších přezůvek s odměnou pro vítěze. Sál otevíráme v 19 hodin, začátek programu přibližně 20 hodin.

Na místě bar s výčepem, teplé jídlo, chlebíčky, jednohubky. Hudba ke klasickým tancům i diskotékové hity v podání kapely Lord.

Obrázek loňského roku

Vstupné <bude upřesněno> Kč (prodej zahájen 1.2.2019). Vstupenka bude slosována v tombole o ceny. Do sálu prosíme nenoste vlastní alkohol.

Lístky si můžete vyzvednou po předchozí telefonické objednávce na číslo 732456166 na vrátnici sokolovny a to každý všední den v odpoledních až večerních hodinách. Vstupenku je možné si také zakoupit na místě, ale bez garance místa k sezení.