Taneční zábava v sokolovně

Zveme vás na tanečně-společenský večer v Čapkově sokolovně v sobotu 4.2.2023 od 18 hodin.

Papučový bál 2023 Ostrava

Bude připravena reprodukovaná hudba z našeho audiosystému s tanečním playlistem (standard i latina), disko části i skladby na přání, parket přes celou tělocvičnu a místa k sezení (bez rezervací).

Akce je pořádána pro členy Sokola, příznivce sokolské myšlenky a přátele Čapkárny. Dress code je smart casual, žádáme o přezutí do obuvi nezanechávající šmouhy na parketách.

Termín: sobota 4.2.2023 od 18:00 do 01:00
Vstupenky:

• 50 Kč v předprodeji
  • 70 Kč na místě

Zakoupíte:

• online s QR platbou
  • na vrátnici Čapkovy sokolovny hotově přesnou platbou
  • při vstupu hotově / zkušebně kartou

Občerstvení si návštěvníci přinesou vlastní, kohoutkovou vodu poskytujeme. Na místě bude možné zakoupit točené pivo 10° (hotově / převodem / zkušebně kartou), preferujte vlastní nicknack / sklo.

Pokud se necítíte zdraví či jste byli v kontaktu s covid pozitivní osobou, prosíme zůstaňte doma. Lístek není vázaný na osobu, můžete jej předat dále.

Otevření sálu v 18:00, zahájení hudební produkce v 18:45 do 00:30. Akce končí v 1 hodinu ranní. Přidejte se k akci na Facebooku.

Fotografie a video z plesových let. Tato akce je odlehčenou náhradou za papučové bály. Výtěžek bude předán sokolské jednotě. Těšíme se na vás.

Obrázek loňského roku

Organizátorem akce Oddíl všestrannosti. Kontakt ivo.kostecky@sokol-ostrava.cz.