Taneční večer Ostrava 2024

Akce se již uskutečnila. Děkujeme za účast, těšíme se na vás v roce 2025.

Staré informace:

Zveme vás na tanečně-společenský sokolsko-legionářský ples v Čapkově sokolovně v sobotu 3.2.2024 od 18 hodin. Novinky vždy na Facebookové události.

Akce bude lidového charakteru, hudba bude reprodukovaná různých žánrů k latinskoamerickým i standardním tancům a taktéž disko. Budeme hrát i na přání. Místa k sezení jsou bez rezervace, skupiny se mohou nahlásit.

Vstupenku za 100 Kč zakoupíte u dveří hotově nebo kartou. Občerstvení je možné donést si vlastní, na místě budou k prodeji čepované nápoje a různé pochutiny.

Srdečně zveme také návštěvníky původního Papučového bálu, kteří jsou vítání k účasti v papučích.

Dress code "smart casual". Prosíme o volbu obuvi, která nezanechává šmouhy na parketách.

Akce je určena nejen pro členy Sokola, Československé obce legionářské, ale také příznivce sokolské myšlenky, přátele Čapkárny a ostravské i přespolní veřejnosti.

Ukončení je plánováno jednu hodinu po půlnoci.

Pozvánka na únorový ples v sokolovně

Obrázek loňského roku

• Úvod a aktuality