Ubytování v Ostravě

Jelikož sami obvykle nedokážeme využít všech možných kapacit naší sokolovny a dalších budov, nabízíme možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování na níže uvedených lokalitách. Tabulku s cenami pak naleznete dole na stránce.

Sokolský dům

Ubytování studentů je možné v Sokolském domě na ulici Čs. legií č. 16 v Ostravě 1. (vedle divadla NDM J. Myrona). V rámci pětipokojového bytu ve druhém patře jsou k dispozici.

Kompletní nabídka

jeden třílůžkový pokoj se sociálním zařízením, sprchou, umyvadlem a toaletou. Samozřejmostí je také společná kuchyňka. V případě zájmu volejte tel. č. 739 046 725 nebo nám napište!

Čapkova sokolovna

Krátkodobý nocleh je zajištěn v Čapkově sokolovně. Tarif pro sportovce (členy jiných tělocvičných a  tělovýchovných jednot a návštěv z Tyršova domu) / ostatní. Dlouhodobé ubytování zde poskytujeme taktéž studentům.

Lokalita Kategorie Cena za noc Cena za noc
pro členy ČOS
Čapkova sokolovna lůžko 310 210
  lůžko s vlastním spacákem 240 160
  karimatka s vlastním spacákem 140 110
    Cena za osobu a měsíc
Sokolský dům dlouhodobé studentské 2500
Čapkova sokolovna dlouhodobé studentské 2200

Ubytování většího počtu lidí

Naše prostory mohou rovněž posloužit ke krátkodobému hromadnému ubytování. Pro větší skupiny lidí nás kontaktujte, sdělíme vám podrobnosti přímo na míru!